3 Компјутери/Многу За Apple iPod Touch 4 4-та Генерација 3.5 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата

3 Компјутери/Многу За Apple iPod Touch 4 4-та Генерација 3.5 HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник

DEN 61.92
 

Тековен
Количина на стоки


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно. 2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел. 3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина. Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~ 4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи, инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
3 Компјутери/Многу За Apple i Pod Touch 4 4-та Генерација Ген 3.5" HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата
Топло потсетување : Ако купувате 2 многу, можете да добиете попуст од 5%.
Функција : Јасно Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. *Заштита од гребнатини, нечистотија. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. *Јасни, Сјајни, Со Висок Transparence. Мат Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. *Заштита од гребнатини, нечистотија. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. *Анти-Отпечатоци Од Прсти, Анти-Отсјај, Убаво Чувство На Допир. (Ве молиме да го направи правилниот избор кога ќе го поставите цел, ви Благодарам!) Компатибилен Модел : * * * За Applei Pod Допир 4 4-та Генерација на Генерација 3.5 Инчен Пакет се Вклучени : 3 x Екран Заштитник (Екран заштитник како ваш избор) 3 x на Влакна Текстил

Други карактеристики

Материјал:
Јасно, Мат
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
HANPINYOU
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Карактеристики:
Анти-Нула, Тенок, Перат
Тип:
Заштитна Guard Shield Маска
Екран Заштитник Тип:
Јасно, Мат
Transparence:
Во 99%
Дебелина:
0.1 mm
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
3 еез
Компатибилен Модел:
За Apple 3.5 Инчен iPod Touch 4 4-та Генерација на Генерација
Материјал:
Мек Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ

Најдобри понуди