JINGLANG Сосема Нов Hummer Затворач Шарм Приврзоци Златна Боја Глеѓ Срцето Приврзоци За Жените Ѓердани Накит Додатоци

JINGLANG Сосема Нов Hummer Затворач Шарм Приврзоци Златна Боја Глеѓ Срцето Приврзоци За Жените Ѓердани Накит

DEN 310.00
DEN 325.92
 

Тековен
Количина на стоки


Може да се откажам мобилен телефон синџир, keychain,
Начин На Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам .
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Превозот И Предавање :
1.Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2.Превозот Компании : Ние поддршка на пратката од страна на "China post" "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ". UPS-от,тоа е за 5 дена за испорака. DHL,тоа е за 5 дена за испорака. EMS,тоа е за 10 дена за испорака. Кина Пост Воздух Mail,тоа е за 20 денови за испорака. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Политика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период.
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент?s превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINGLANG
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
DZB1011
Шарм Тип:
Срцата
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Пакет:
OPP Пена Картон
Повод:
Годишнина ,Подароци , Партија
Големина:
18x18mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди