2015 година Нови Висок квалитет 5pcs 2.5 cm *200cm Метал товар lashing рака ratchet вратоврска надолу cam тока крик рака Бесплатен Превозот

2015 година Нови Висок квалитет 5pcs 2.5 cm *200cm Метал товар lashing рака ratchet вратоврска надолу cam тока

DEN 898.00
DEN 945.12
 

Тековен
Количина на стоки


2015 година Нови Висок квалитет 2.5 cm* 200cm Метал товар lashing рака ratchet вратоврска надолу cam тока крик рака Бесплатен Превозот
Опис :
Големина : 2.5 см ширина x 200 см должина
Други должина за вашиот избор : 50cm, 100cm, 150см, 250cm, 300cm, 350cm, 400cm, 450cm, 500cm, 550cm, 600cm, итн. било должината може да се прилагоди, само дозволете ми да знам колку долго би сакале да нарачате!
Оваа цена е само за 2.5 c m ширина x 200 c m должина Боја : црна. Материјали : Најлон рака + Цинк Легура Тока Карактеристики и Користење :
автомобил товар lashing, карго lashing рака, метал cam тока вратоврска надолу, вратоврска надолу рака, багаж оптоварување на рака, мотор товар lashing, велосипед товар појас, snap fastener вратоврска надолу, колет оптоварување на рака, Cam Тока Товар Lashing, мотор товар на рака, метал cam тока

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
2.5*200
Тип:
releasable

Најдобри понуди