Хром Проток на Воздух Надворешен Декоративни Хауба на Воздухот се Пропустливи Сребро Решетката за Бенц C300 C350 C63 AMG CL550 E350 E550 G550 GL350

Хром Проток на Воздух Надворешен Декоративни Хауба на Воздухот се Пропустливи Сребро Решетката за Бенц C300

DEN 364.00
DEN 383.52
 

Тековен
Количина на стоки


Ако е дозволено,топлина тоа со топлина пиштол,можете да affix нашиот производ било каде, како ви се допаѓа(моторот покритие,покривот,автомобил тело)
Пакетот Вклучува : 2x Проток на Воздух(Пар) Декорација Странични воздушни пропустливи(Ајкула Образ)
1.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Лесно лепило за инсталација,без дупчење потребен,само се држи на саканото место
Компатибилен : Универзална вклопат за повеќето автомобили и возила. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Може да се држи на Хауба од автомобил површината.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
36cm
Модел Година:
2009-2012
Име На Модел:
AG001
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Дијаметар:
3.5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
Хаубата На Воздухот Се Пропустливи Сребро Решетката
Објектот Ширина:
3.5cm
Објектот Тежина:
0.04kg
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
Бен-z C300 C350 C63 AMG CL550 E350 E550 G550 GL350
За:
Мерцедес-Бенц

Најдобри понуди