Коника minilab опрема 3850 02216B / 3850 02216 / 385002216 / 385002216b Кина направени во бела или црна боја зависи од умирање

Коника minilab опрема 3850 02216B / 3850 02216 / 385002216 / 385002216b Кина направени во бела или црна боја

DEN 4104.00
DEN 4320.00
 

Тековен
Количина на стоки

За сите стоки се достави до Бразил земја, треба вашата даночна id no. Главни производи вклучуваат : 1. поправка на услуги, како што се minilab ласерски, aom,ПХБ, за напојување итн. кога се однесуваат на гаранција, стоката или поправка на стока, ние само одговорен за поправка за нормална, не се вклучат и други надоместоци како данок или курир трошоците итн. ако ние може да не контактирате на купувачот од страна на e-mail,порака,повик итн. и некои делови имаат уникатна серија бр. Noritsu / Fuji /Кина направени minilab машина 2.кога ќе се спомене направени во Кина, материјалот и квалитетот итн. тоа им овозможува на некои марки или други мали пропусти за користени предмети на тоа како scrath за нормална употреба. за секој prduct expecially за IC, но параметар и стоки се исти, ве молиме имајте на ум или ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате. Ако ви треба други стоки,ве молиме контактирајте со нас.и боја може да се погледне малку разлика за светлина проблем. Ние нудиме целосен спектар на minilab делови за Noritsu,Fuji,коника и други Кина направени minilabs, како doli,tianda,Софија minilab. сликата е само за референца,те молам направи објект како стандард. LCD и LCD возачот за повеќето бренд на minilabs. Skype : idaminilab Тел : 0086 18376713855 Wendy Нашите производи вклучуваат :
тип На зелени lesar пиштол за noritsu 3011, тип На зелени lesar пиштол,подолу fuji 390,fuji граница 350 челик појас, fuji граница 350 резервен дел, fuji граница резервен дел,fuji граница 570 repuestos,fuji граница 570 ролери 334c1060018c,fuji граница 570 334c1060018c,385002216b,385002212b,fuji ролери,fuji 334h0195e ролери,noritsu 2901 pcb,minilab ersatzteile,357002205a,3850a2408c,микрофиша техника fuji граница 370,хемиски филтер кертриџ,334c1061341,сина ласерски noritsu,зелени ласерски noritsu,црвени ласерски noritsu,сина ласерски Fuji,зелени ласерски Fuji,црвени ласерски Fuji,fuji граница 375/390/395/500/550/570/590 пумпа,хартија, машина noritsu,noritsu делови stepper мотори,noritsu qss3001 пулсот мотор,lamba i061229 jcr 15v 150w,noritsu qss minilabs дигитална фотографија,334c1061341,граница 570 ctl,тип на зелени lesar пиштол,тип на зелени lesar пиштол за noritsu 3011,fuji граница 350 челик појас,fuji граница 350 ctl20 главниот одбор,fuji граница 350 резервни делови,скенер де negativos fotograficos,negativos fotograficos,пумпа fuji,пумпа Noritsu,noritsu 3901 ласерски,aom граница 570,fuji граница 550 р ласерски,noritsu minilab хемиски филтер,noritsu 3202 списанието користи,Ласерски прелива minilab noritsu 3101 prix, парчиња Noritsu, lazer се прелива 3101,гума ролери noritsu A059880-00, гума ролери noritsu A059880-00, qss серија ролки,qss lps 24 про резервни делови, qss резервни делови, noritsu qss,коника r2 резервни делови
327c1061320,minilab ролери,327d1060270b,noritsu дигитални minilab затегнувачки,noritsu појас,Fuji појас,334c1061341,a229139,a236524,fijifilm граница брзини,fuji граница 340 јастуци,noritsu ласерски пиштол,ласерски пиштол qss 3201,j390945 ласерски,фото хартија за ласерски печатач,ласерски пиштол qss 3201,хартија списание за noritsu minilabs 3203,хартија списание за noritsu minilabs,qss де noritsu,fuji minilab делови,minilab fuji parte,fuji minilab делови пумпа,fuji minilab 350 делови,fuji minilab дел,fuji minilab,fuji minilab пумпа 133g03110e,fuji minilab грејач,господар carte doli 0810,парче де rechange де doli 0810,327c1061320,a229139,334c1061341,a236524,noritsu koki ez minilab напојување,лаборатории noritzu,што се користи за fuji граница дигитална машина, fuji граница дигитална машина модел 375 од дубаи, fuji граница копаат
noritsu juno ласерски пиштол, noritsu ласерски пиштол, kadayif машина втора рака,Noritsu QSS -3300 про, Noritsu QSS -3300 про господар CD, Noritsu QSS -3300 про Switch FS-08143 A, fujifilm switch нихон автоматизација FS-08143 A, fujifilm 128 G02011,одборот J390641, Noritsu Одбор J390641,360 D1024431 A, fuji граница 330,360c1059086,noritsu qss minilab појас,minilab ролери,aom возачот поправка,noritsu qsf-v30 филм.

Други карактеристики

Бренд Име:
idaminilab
Број На Модел На:
QD21
Пакет:
No
minilab опрема:
мини лабораторија опрема
minilab дел:
мини ла дел
minilab додатоци:
мини лабораторија додатоци

Најдобри понуди