LUBOV Пенливи Кристал Студ Обетки Акрилик Стакло Камен Жените Пирсинг Обетки Трендовски Свадба Накит Божиќ Подарок

LUBOV Пенливи Кристал Студ Обетки Акрилик Стакло Камен Жените Пирсинг Обетки Трендовски Свадба Накит Божиќ

DEN 53.00
DEN 82.08
 

Тековен
Количина на стоки

Пенливи Кристал Студ Обетки Акрилик Стакло Камен Жените Пирсинг Обетки Трендовски Свадба Накит 2017 Божиќ Подарок Производ : Мода жените earring
Материјал : алуминиум Големина : 3.5*1.8 cm (1"=2.54 см) Weigth : 10g Боја : сребро Количина : 1pair Пакување : 1pair/opp вреќа 2pair или повеќе добиете 10% попуст Почитувани Купувачи,
1. Цел ≥7 ДОЛАРИ, да го прифати микс цел, Бесплатен Превозот преку Кина Пост.
2.Ако сте задоволни , ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации ; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.
3.Ако вашата набавка е над 150 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.
4. Ако сте руски Пријатели , љубезно да им даде на вашиот Полни Имиња, па можеме да го произведеме вашиот стоки успешно.

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
LUBOV
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
15001
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Студ обетки потекло:
Yiwu Кина (Копно)
Студ обетки Боја:
хематит
Студ обетки Големина на:
1.8*3.5 см
Студ обетки Стил:
Моден
Сребрени Обетки Материјал:
Легура & Акрилик
Обетки За Жените Пакување:
OPP вреќа

Најдобри понуди