BM03B-GHS-TBT оригинални 3pin конектор 1.25 mm проред (50 ПАРЧИЊА) ic ...

BM03B-GHS-TBT оригинални 3pin конектор 1.25 mm проред (50 ПАРЧИЊА) ic ...

DEN 730.00
DEN 912.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
YOUBINA
Температурата На Работа:
.
Напон:
.
Број На Модел На:
BM03B-GHS-TBT
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Примена:
.
Тип:
.

Најдобри понуди