2200Lumen КРИ XML T6 LED Zoomable Фокус 18650 Светло Факел 5 режим

2200Lumen КРИ XML T6 LED Zoomable Фокус 18650 Светло Факел 5 режим

DEN 432.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ако овој објект е примена повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако ви треба побрзо и стабилна испорака, можете да го избра HK Пост, Сингапур Пост или други комерцијални Изразат како што се ЕМС DHL, UPS-от Fed Ex или ТНТ 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2 Сите од објектите се Бесплатни Превозот од КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
2000 година
полнач:
Не Е Применливо
Бренд Име:
skywolfeye
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зум:
Yes
Wattage:
7
Тип На Батерија:
18650
сертификација:
CCC,CQC,FCC
Водоотпорен:
Yes
боја:
Црна
Осветлување Растојание:
> 500 метри
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Модел на LED Монистра:
T6
Фокусна Должина:
прилагодлив
Тип На Светилка:
Камп

Најдобри понуди