Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Трајни Ripstop 210D Poyester Отвратителен Отворено Ткаенини Лесни СТП Обложени Ткаенина 2 Двор 60W

Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Трајни Ripstop 210D Poyester Отвратителен Отворено Ткаенини Лесни СТП Обложени

DEN 767.52
 

Тековен
Количина на стоки

Престилка ткаенината. Престилка ткаенината. Drawstring торба. Туш завеса. Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки.ако вашата цел е голема ,pls контактирајте ме за да проверите најдобра цена. Туш завеса.!
Нашиот магацин , имаме многу количина на залиха , можете да изберете било која боја. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот.12 mm
Количина : 2 Двор
Ткаенината е Оксфорд ткаенина Ткаенина карактеристики : страна е вода доказ, на другата страна е СТП транспарентен слој, двојно двострано водоотпорен и dustproof, преносни виткање отпор е лесно да се носат, 320 D енкрипција посилни абење отпор, без мирис! Употреба : може да се користи за отворен виткање крошна. Гардероба.
СТП обложени Ткаенина со СТП транспарентен слој на задниот, предниот и задниот се иста боја , вие не може да се види спротивниот soled, назад со две СТП слој, притисокот на водата над 2000 MM, супер водоотпорен! Ако треба да се купи подобар ефект на засенчување изолација,ќе е подобро да се купи сребрена обложени ткаенина
Одговараат за правење чадор шатор. Голем чадор. Кеса кеса и други широко се користи!
ПВЦ Обложени Ткаенина со ПВЦ фолија проѕирна на задната страна, притисокот на водата над 2000 MM, супер водоотпорен!
Одговараат за изработка на ќеси, шатор, awning, carport, урина подлога, престилка, sleeve, троседот маска, водоотпорен, влага доказ подлога, отворено пикник мат итн. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било. Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Drawstring торба. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Добиете случај. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Заеднички ткаенини, како што се dampproof мат, rainproof, dustproof moistureproof херметички солза отпорни, анти-стареењето и така натаму . Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. вода притисок повеќе од 2000 MM, супер водоотпорен! Сребро обложени на ефектот на сенчење, и не може да се постигне 100% засенчување
Одговараат за правење чадор шатор.

Други карактеристики

Стил:
Ripstop
Ширина:
147cm
Плетени Тип:
Tricot
Тип:
Платно Ткаенина
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Велур Ткаенина Тип:
122
Шема:
Обложени
Материјал:
Полиестер / Најлон
Функција:
Водоотпорен
Техника:
Плетени

Најдобри понуди