Заштеда на енергија 30-70 степен контрола Подно греење систем thermostatic радијатор вентил главата;M30*1.5 mm Далечински контролер

Заштеда на енергија 30-70 степен контрола Подно греење систем thermostatic радијатор вентил главата;M30*1.5

DEN 609.60
 

Тековен
Количина на стоки


притисок : 1.0 Mpa
Конекција големина : M30*1.5
Контрола на опсег : 30-70degree
Работниот медиум : Вода
Макс притисок : 10bar
Удар : 3мм
еден компјутери

Други карактеристики

Температура на Медиумите:
Средна Температура
моќност:
упатство
Притисок:
Среден Притисок
Порт Големина:
M30X1.5
Медиуми:
Вода
Структура:
Контрола
Број На Модел На:
hhgf
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди