15G матирано стакло крем тегла,козметички контејнер,,крем тегла,Козметички Тегла,Козметички Пакување,стаклено шише

15G матирано стакло крем тегла,козметички контејнер,,крем тегла,Козметички Тегла,Козметички Пакување,стаклено

DEN 1292.64
 

Тековен
Количина на стоки


Точка бр : CJGS-15
материјал : СТАКЛО
големина : 15 G

Други карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
15g
Број На Модел На:
CJGS-15
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Големина:
15g
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди