6 клетки Лаптоп со Батерија за Toshiba Equium M50 A100 Сателитски A105 M110 M115 M40 M45 M50 M55 Tecra А3 А4 А5 4400mAh

6 клетки Лаптоп со Батерија за Toshiba Equium M50 A100 Сателитски A105 M110 M115 M40 M45 M50 M55 Tecra А3 А4

DEN 678.72
 

Тековен
Количина на стоки


Како да се цел на батеријата? Користете "Ctrl+F" за да ги барате клучните зборови од веб-страницата На најдобар начин да се најде батерија ви треба е во потрага по оригинална батерија код, и спореди сликата на батеријата проверете interfac Ако сè уште не може да осигурајте се дека батеријата, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме за вашата доверба. Батеријата 3. ако не сте се пребаруваат информации на стоката, не грижете се, само контактирајте со нас веднаш, ние ќе резервни нема ефект да помогне да се реши проблемот. Поштенски код 97 и 98 - во Франција не може да се испрати. Ве молиме да се грижи вашата батерија, надополнување циклус е врз основа на тоа како да ја користите батеријата.
Поради посебност на батеријата, некои земји' купувачи само може да изберете Продавачот за Испорака Метод да се купи нашиот производ (можете да направите пребарување на информации за следење на 17track. Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : за TOSHIBA PA3399 U-1 BAS PA3399 U-1 BRS PA3399 U-2 BAS PA3399 U-2 BRS PA3400 U-1 BAS PA3400 U-1 BRL PA3400 U-1 BRS PA3478 U-1 BAS PA3478 U-1 BRS PABAS057 PABAS076 PABAS077 Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : за TOSHIBA Dynabook CX/45 A Dynabook CX/47 A Dynabook CX/855 LS Dynabook CX/875 LS Dynabook CX/955 LS Dynabook CX/975 LS Dynabook Сателитски AW3 Dynabook TX/66 A Dynabook TX/67 A Dynabook TX/870 LSFIFA Dynabook TX/880 LS Dynabook TX/980 LS Dynabook-апарат vx/4 Dynabook-апарат vx/5 Dynabook-апарат vx/780 LS Equium A100-027 Equium A100-147 Equium A100-306 Equium A100-337 Equium A100-338 Equium M50-164 Equium M50-216 Сателитски A100-151 Сателитски A100-153 Сателитски A100-163 Сателитски A100-165 Сателитски A100-169 Сателитски A100-181 Сателитски A100-188 Сателитски A100-212 Сателитски A100-225 Сателитски A100-274 Сателитски A100-287 Сателитски A100-290 Сателитски A100-522 Сателитски A100-523 Сателитски A100-551 Сателитски A100-583 Сателитски A100-590 Сателитски A100-661 Сателитски A100-662 Сателитски A100-688 Сателитски A100-691 Сателитски A100-692 Сателитски A100-694 Сателитски A100-696 Сателитски A100-717 Сателитски A100-720 Сателитски A100-756 Сателитски A100-761 Сателитски A100-773 Сателитски A100-ST1042 Сателитски A100-ST8211 Сателитски A105-S4000 Серија Сателитски A105-S4001 Сателитски A105-S4004 Сателитски A105-S4012 Сателитски A105-S4024 Сателитски A105-S4034 Сателитски A105-S4054 Сателитски A105-S4064 Сателитски A105-S4074 Сателитски A105-S4084 Сателитски A105-S4092 Сателитски A105-S4094 Сателитски A105-S4102 Сателитски A105-S4114 Сателитски A105-S4132 Сателитски A105-S4134 Сателитски A105-S4184 Сателитски A105-S4244 Сателитски A105-S4254 Сателитски A105-S4274 Сателитски A105-S4284 Сателитски A105-S4334 Сателитски A105-S4364 Сателитски A105-S4384 Сателитски A105-S4397 Сателитски A105-S4547 Сателитски A80-116 Сателитски A80-117 Сателитски A80-121 Сателитски A80-122 Сателитски A80-129 Сателитски A80-140 Сателитски A80-142 Сателитски A80-154 Сателитски A80-168 Сателитски A80-169 Сателитски M100 Серија Сателитски M100-ST5000 Серија Сателитски M100-ST5111 Сателитски M100-ST5211 Сателитски M105 Серија Сателитски M105-S3000 Серија Сателитски M105-S3001 Сателитски M105-S3002 Сателитски M105-S3004 Сателитски M105-S3011 Сателитски M105-S3012 Сателитски M105-S3021 Сателитски M105-S3031 Сателитски M105-S3041 Сателитски M105-S3064 Сателитски M105-S3084 Сателитски M110-ST1161 Сателитски M115-S3000 Серија Сателитски M115-S3094 Сателитски M115-S3104 Сателитски M115-S3144 Сателитски M115-S3154 Сателитски M40-102 Сателитски M40-103 Сателитски M40-129 Сателитски M40-135 Сателитски M40-136 Сателитски M40-140 Сателитски M40-149 Сателитски M40-152 Сателитски M40-154 Сателитски M40-183 Сателитски M40-192 Сателитски M40-197 Сателитски M40-221 Сателитски M40-225 Сателитски M40-236 Сателитски M40-241 Сателитски M40-243 Сателитски M40-244 Сателитски M40-245 Сателитски M40-264 Сателитски M40-265 Сателитски M40-276 Сателитски M40-300 Сателитски M40-307 Сателитски M40-313 Сателитски M40-S331 Сателитски M40-S351 Сателитски M40-S3511 Сателитски M40-S4111 TD Сателитски M40-S4172 TD Сателитски M40-S417 TD Сателитски M45 Серија Сателитски M45-S269 Сателитски M45-S2691 Сателитски M45-S359 Сателитски M45-S3591 Сателитски M50-04 N01 N Сателитски M50-0 TG01 D Сателитски M50-0 TJ01 E Сателитски M50-0 YU01 N Сателитски M50-105 Сателитски M50-109 Сателитски M50-122 Сателитски M50-130 Сателитски M50-138 Сателитски M50-141 Сателитски M50-142 Сателитски M50-143 Сателитски M50-156 Сателитски M50-157 Сателитски M50-159 Сателитски M50-161 Сателитски M50-181 Сателитски M50-182 Сателитски M50-198 Сателитски M50-215 Сателитски M50-226 Сателитски M50-231 Сателитски M50-S4182 TD Сателитски M50-S418 TD Сателитски M50-S5181 TD Сателитски M50-S5181 TQ Сателитски M55-S325 Сателитски M55-S3251 Сателитски M55-S329 Сателитски M55-S3291 Сателитски M55-S331 Сателитски M55-S3311 Сателитски Про A100 Сателитски Про M50 Tecra A3 Серија Tecra A3-100 Tecra A3-103 Tecra A3-106 Tecra A3-114 Tecra A3-141 Tecra A3-143 Tecra A3-180 Tecra A3-181 Tecra A3-188 Tecra A3-SP611 Tecra A4 Серија Tecra.

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
10.8 v или 11.1 v
Број На Модел На:
M40 M45 6 ќелија
Бренд Име:
Golooloo
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Тип:
Li-Ion
означени капацитет:
5200MAH
реалниот Капацитет на:
4400mAh
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди