Лето Децата Облека Поставува Господин Стил Повик Краток Ракав Т-маица + Панталони За Бебе Момчиња 6-36 Месеци Машко Бебе Облека

Лето Децата Облека Поставува Господин Стил Повик Краток Ракав Т-маица + Панталони За Бебе Момчиња 6-36 Месеци

DEN 652.00
DEN 767.04
 

Тековен
Количина на стоки


ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
1.Големината е само за референца.1-2cm грешка е нормално.Ова не е производ прашања.
2.Поради светлина причини,боја на облека може да биде различен, со оригиналната боја.
1cm = 0.39 инчен
Облека Големина Водич Направи Големина Возраст Tshirt Должина(cm) биста (cm)*2 Шорцеви Должина(cm) Половината (cm)*2 80 5- 11 M 35 26 23 18 90 12-17 M 37.5 27 25 19 100 18-23 M 40 29 27 20 110 24-32 M 42.5 30 29 21
ОБЈЕКТОТ СЕ ПОКАЖЕ

Други карактеристики

Бебе Возраст:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Polka Dot
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Англија Стил
Пол:
Бебе Момчиња
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
80-110
Сезоната:
Лето
број:
2 парчиња
Дебелина:
Тенка
со или без капак:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди