Слободен Брод! Фабриката цена 20sets 20mm*12mm стакло свет со антички бронза база поставите DIY Јасно Cloche Стаклено Шише Pendant

Слободен Брод! Фабриката цена 20sets 20mm*12mm стакло свет со антички бронза база поставите DIY Јасно Cloche

DEN 734.00
DEN 863.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот.
но, ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно . ако сакате . Оваа точка не се вклучуваат чевли. Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел. Ако ви се
задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Продажба Слободни Брод! Фабриката цена 20sets 20mm*12mm стакло свет со антички бронза база поставите DIY Јасно Cloche Стаклено Шише Pendant
Овој производ не содржи во внатрешноста на додатоци
DIY треба лепак
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union .
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.

Други карактеристики

Метална боја:
не синџир, со 70cm синџир
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes

Најдобри понуди