1PC RM2-7458 RM27458 DC Контролер Одбор Панел Собранието За Hp Laser Jet, ЗАБ M630 М 630 Вистински Печатач

1PC RM2-7458 RM27458 DC Контролер Одбор Панел Собранието За Hp Laser Jet, ЗАБ M630 М 630 Вистински Печатач

DEN 23659.68
 

Тековен
Количина на стоки

1 PC RM2-7458 RM27458 DC Контролер Одбор Панел Собранието За Hp Laser Jet, ЗАБ M630 М 630 Вистински Печатач
Бренд Име : За HP
Тип : Обновена 90% нови
Функција : Вистински
Дел numbe р : RM2-7458
Машина Модел За HP Laser Jet M630
Пакет Содржина :
1 PCS x DC Контролер Одбор Собранието
Шопинг Водич
Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас.
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.
По-продажбата на услугата

Други карактеристики

Број На Модел На:
За HP ЗАБ M630
боја:
K
Бренд Име:
CNAPPRO
Тип:
Други
ОЕМ Кодот:
RM2-7458
Тип:
Обновена 90% нови
Функција:
вистински
Тежина:
About 1.5KG
се користи во:
За HP Laser Jet M630
регионот:
Свет-Широк
Количина:
1pc
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање

Најдобри понуди