Замена на Проектор Светилка ELPLP54 / V13H010L54 за EPSON EX31 / EX71 / EX51

Замена на Проектор Светилка ELPLP54 / V13H010L54 за EPSON EX31 / EX71 / EX51

DEN 948.00
DEN 1248.00
 

Тековен
Количина на стоки


Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки ., Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години.
Снабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа.За промет на Големо Купување, ве молиме контактирајте со нас онлајн.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас вашите прашања.
Светилки собрание го следат стандардни податоци.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен.
Гаранцијата не опфаќа нормално оштетувања или дефекти предизвикани од несоодветна инсталација или употреба на производот во било начин, освен што се наменети и наведени од страна на производителот . За било незадоволен со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да објавите ниски оценки (на пример, како 1 или 2 ѕвезди на секое од полињата) или Неутрални и Негативни повратни информации, на повратните информации и рејтингот не може да се ревидира еднаш ќе ја објавите тоа, што е уште поважно, тоа се решава ништо за вашиот проблем.
Ние ќе се користи 100% нови станбени за светилка.Со солиден квалитет и висока осветленост ,и долг живот време .

Други карактеристики

Број На Модел На:
ELPLP54 / V13H010L54
Бренд Име:
Inmoul
Функција:
Замена На Проектор Светилка
Светилка Модул:
ELPLP54 / V13H010L54
Светилка Живот:
2000h/3000h
Гаранција:
150days
Wattage:
175W

Најдобри понуди