5pcs 50mm Транспарентен K9 Кристал Maple Leaf Форма Со 14mm Јасно Octagon Мушка Кристал Призмата Капка Призмата Pendant Виси Pendant

5pcs 50mm Транспарентен K9 Кристал Maple Leaf Форма Со 14mm Јасно Octagon Мушка Кристал Призмата Капка Призмата

DEN 697.00
DEN 792.00
 

Тековен
Количина на стоки

5pcs 50mm Транспарентен K9 Кристал Maple Leaf Форма Со 14mm Јасно Octagon Мушка Кристал Призмата Капка Призмата Pendant Виси Pendant
Сите кристали во нашата продавница е направен од висок квалитет кристално стакло ,не било на доградба на акрилни или palstic~
Име : 50 mm кристал pendant +14mm octagon монистра
Maple leaf Големина : 76 mm
Секој pendant содржи : 1pc 50mm, јавор pendant + 20pcs 14mm octagon монистра
Qulity levle : k9 стакло ААА
Боја : транспарентна
Употреба : кристал монистра за свадба,завеса,дома декорација ,елка,лустерот делови
Мини цел : 5 компјутери /многу,
ако сакате голема КОЛИЧИНА,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе им даде на нашата најдобра цена

Други карактеристики

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Дијаметар:
30мм
Должина:
50mm
Висина:
50mm
Ширина:
50mm
Број На Модел На:
pendant 50mm
Име:
Pendant
боја:
Транспарентна
Големина:
50mm
Мин. цел:
5pcs
Стил:
shinning
Употреба:
осветлување оркестарот
кристал лустерот делови:
сјај de cristal
кристал приврзоци за лустери:
Лустерот Кристално
стакло и кристали за лустери:
кристал призми

Најдобри понуди