Блек метал помине фолија decals За 3d помине уметност украси алатки делфин дизајн

Блек метал помине фолија decals За 3d помине уметност украси алатки делфин дизајн

DEN 211.00
DEN 352.32
 

Тековен
Количина на стоки

Направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на вашите нокти! Стил : Iced mylar Листови Погоден за домашна употреба или професионална употреба! Околу 900 до 1000 КОМПЈУТЕРИ по пакет Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. 3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. 2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. 3) Купувачот треба да се плати се врати превозот цена. Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да. 4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. може да се врати за размена или наплата . Или не, ве молам, точно пред исплата. Превозот и Предавање Термин : 1) Ние брод во СВЕТОТ преку Кина Пост.
Боја : пред црно , назад е бронзени Многу тенка и лесна за употреба на Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн. Овие трошоци се на купувачот одговорност. И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела). Гаранција и се Врати на Политиката : 1) објектот доаѓа со 30-ден полн со наплата на гаранција. 6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа. 2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. 4) телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака. 5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Италија или Бразил или руската Федерација, поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
Вкус-девојка
Количина:
Околу 900 до 1000 КОМПЈУТЕРИ по пакет
Материјал:
Метал
Големина:
dolphin
Број На Модел На:
делфин
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Најдобри понуди