Бесплатен Превозот 269MXL 025 должина 682.75 mm заби 335 ширина 0.25=6.35 mm 269 MXL Т заби Индустриски Гума времето појас 10pcs/многу

Бесплатен Превозот 269MXL 025 должина 682.75 mm заби 335 ширина 0.25=6.35 mm 269 MXL Т заби Индустриски Гума

DEN 1224.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. 30мм,35mm,40mm,45mm . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Ако ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!
Ние можеме да произведуваат според вашите барања!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.

Други карактеристики

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
MXL
Тип:
времето појас
Број На Модел На:
269MXL025
Теренот:
2.032 mm
Теренот Должина:
682.75 mm
Појас За Висина:
1.14 mm
Забот Висина:
0.51
Ширина:
025 или 6.35 mm
Maetrial:
Гума, Neoprene со fiberglass
Заб:
335
is_customized:
Yes

Најдобри понуди