JoJo е Бизарен Авантура филм Sugimoto Reimi Cosplay Костим розев фустан со додаток

JoJo е Бизарен Авантура филм Sugimoto Reimi Cosplay Костим розев фустан со додаток

DEN 2352.00
 

Тековен
Количина на стоки

И ние не може да се вратат кога производот е лошо за reselling. Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија. Ве молиме да користите кутија за пакување на производот, така што тоа нема да биде оштетен, додека превозот.
Вашето задоволство е наш приоритет. Ние ќе се обидеме потрудиме да даде решение откако ќе рече купување искуство не е толку добра како што се очекуваше.com цел забелешка.Јас f враќањето настанува кога постои проблем во нашите производи, ние ќе го сноси такси превозот. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно.
За Повратни Информации
Повратните информации се многу важни за нас. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL. Ние ќе го цениме ако не остави негативни повратни информации без да ни кажете. Но, ние ќе треба вашата помош за да ни нудат фотографии за нас да знаат дека производите се лоши во квалитетот. Тоа е околу 15 до 30 дена.
Ве молиме да не информирате пред да го испратите назад производи, така што ќе може да добие производ без проблеми. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден. Комуникацијата е многу важна. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат. Вие би можеле да ни го покаже позитивни повратните информации што го направи за нас
еднаш би сакале да се одржи повеќе наредби со нас.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС. И ве молам не се разбере дека ние не наплата откако ќе се добие производ назад. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил. Ако враќањето е предизвикана само кога купувачи не се задоволни со стилови или бои или било какви други причини кои не се однесуваат на квалитетот, купувачите треба да ги сноси превозот цена.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
JoJo Бизарен Аван
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Цезар Anthonio Zeppeli

Најдобри понуди