2mm 50Meter Беж Чист Памук Декорација Канапи Ткаени Памук Јаже String За DIY Висат Ознака Drawstring Кеси Додаток Обврзувачки Занает

2mm 50Meter Беж Чист Памук Декорација Канапи Ткаени Памук Јаже String За DIY Висат Ознака Drawstring Кеси Додаток

DEN 251.00
DEN 278.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Производ:
Кабли
Дијаметар:
2 mm
Функција:
Еко-Пријателски
По завршувањето:
Обложени
Техника:
Плетенка
Материјал:
100% Памук
Должина:
50 Meters
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
памук кабли
Број На Модел На:
DIYFL107026
боја:
Беж
Пакет:
50 М /Многу
is_customized:
Yes

Најдобри понуди