Трговија на големо прилагодливи Ретро зумира елени главата Прстен Накит за жените 2colours избор антички злато/сребро , слободни shipping12pcs/Многу

Трговија на големо прилагодливи Ретро зумира елени главата Прстен Накит за жените 2colours избор антички злато/сребро

DEN 592.00
DEN 911.52
 

Тековен
Количина на стоки


* Откако ќе ги носи, уникатен и симпатична прстен докажува колку сте модерни.
Оваа симпатична елени главата прстен обвива околу и прегратки прстот , прилагодливи бенд се движи во големина од 4 до 9
добредојдовте на нашата продавница!~
1.-
> $200, со бесплатен превозот со ЕМС или DHL
2.-
ако сакате трговија на големо ,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите трговија на големо цена.контактирајте со нас со trademanager,e-mail,порака.
3.-
ако сакате мешавина боја или големина ,само оставете вести во вашата нарачка забелешка!!!!!!!! : )
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
Промет на големо со светот!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www.aliexpress.com/store/1747074

Други карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Број На Модел На:
прстени накит
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Животните
Стил:
Класичен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Земја на потекло:
(yiwu град)Кина копното
превозот:
Бесплатен превозот
квалитет:
Висок
Превозот начин:
Fedx/Dhl/Кина пост ер/Ems

Најдобри понуди