Безжична келнер ѕвончето повик систем 3pcs зглоб види приемник работи со 15pcs водоотпорен бел 433.92 mhz со CE

Безжична келнер ѕвончето повик систем 3pcs зглоб види приемник работи со 15pcs водоотпорен бел 433.92 mhz со

DEN 13632.00
 

Тековен
Количина на стоки

00 /set
До 2015 најновите Ресторан Повикувајќи Систем со 25 безжична повик копчиња и 1 број екранот, превозот free US$ 414. Батеријата е батерија
Технички параметри :
Работен напон : 3.92 mhz
Се пренесува Моќност : ≤10m W
Се пренесува од Далечина : > 200m во отворен простор
Димензија : 60*60*22mm
Друга боја копчето за вашата изберете :
Воведувањето на Лентата за Безжична Келнер Повик Систем
Како да се работи :
Тоа вклучува предавателен уред и уредот што прима. Па тоа е многу лесно да се користи за да се подобри услуги и ефикасност. 1pc 650 можат да работат со 99pcs копчиња во макс, и може да се врати последните 10 повици.Екранот и Сигнал Подобрувач се управувани од страна на 100-240 V напојување,и други додатоци 3 AAA батерија управувана.00 /парче
Безжична келнерот сервис paging (пејџер) повик повик систем за бар 2 види зглоб пејџер К-300 ресивер со 10pcs табела копчето US$ 182. ќе се покаже на екранот, така што секој може лесно да се знае кој е повик.00 /парче
Ресторан Табела Повик Систем со 22pcs 433.
·Некои копчиња на било кој јазик и логото е прифатливо .
Безжична келнер ѕвончето повик систем 3pcs зглоб види приемник работи со 15pcs водоотпорен бел 433.7 V (Li-ion батерија)
Работат на струјата :
Осетливост : 85d B
Фреквенција : 433. Висока осветленост LCD дисплеј со 3 потсетуваат на сцени : звук, вибрации, и со звук и со вибрации
3. 1-копче копче : ПОВИК
5.
2)Едноставен, но елегантен,вредност за пари.
Компонента :
Примачот : Dot matrix LED екран,LED екран,зглобовите пејџер(се избере)
Далечински contoller(изборен)
Батон : 1-копче копче,2-копче копче,3-копче копче,4-копче копче(изберете еден или повеќе)
Копчето стојат(изборен)
Мени носител(изборен)
Пејџер : Алфанумеричка
Сигнал подобрувач : изборен
Решение :
1)Револуционерен производ за зголемување на персоналот ефикасноста,намалување на трошоците за работна сила.00 /set
Услуга за повик на бел пејџер систем к-300 зглоб види приемникот и на 20pcs табела ѕвончето копчето со едно-копче US$ 329.
3)Подобрување на клиентите благодарност за вашата услуга.92 mhz предавател копчиња, 2 часовници и 1 екранот, превозот free US$ 448. Боја : Црна-Црна, Црно-Црвено, Црно-Сино, Црно-Жолта; Црна И Зелена
Технички Параметар :
Работен напон : DC 12 V
Работат на струјата : ≤35m A
Фреквенција : 433.

Други карактеристики

Бренд Име:
Ycall
Број На Модел На:
Y-650+O1-BBlue
копчето боја:
Црно-Сини
Фреквенција:
433.92 MHZ
Десктоп:
Yes
Опсег:
300-500M во отворен простор
сертификација:
CE
1-копче:
Повик
Копчето големина:
60*60*22mm
Име:
Келнерот сервис бел систем
Примена:
Безжична келнер ѕвончето повик систем
Види тип:
Батерија

Најдобри понуди