50pcs/многу Титаниум Змија Очи Јазик Пирсинг Криви Barbells Брадавица Shield Прстени Накит Pircings ' Рскавица EarringsGauges

50pcs/многу Титаниум Змија Очи Јазик Пирсинг Криви Barbells Брадавица Shield Прстени Накит Pircings '

DEN 1514.00
DEN 1514.40
 

Тековен
Количина на стоки


100% G23 Титаниум Пирсинг Јазик Прстени Barbell Б ody Пирсинг Накит
Големина : 16 G 1.2*14+3+3мм,1.2*16+3+3мм
Боја : Сребро,Злато,Црна
Пакување : се Продаваат како 50 PCS/многу

Други карактеристики

Метална боја:
16G x 14 x 3 x 3, 16G x 16 x 3 x 3
Главниот Камен Боја:
Црна, Сребрена, Златна
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SWANJO
Број На Модел На:
SJ15041605
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Јазик Прстени
Метали Тип:
Титаниум
дизајн:
Змија Очи Barbell
Големина:
1.2*16+3+3mm
Мерач:
16g
Тип:
Јазик прстен
Ставка опис:
змија очи јазик прстен
Телото Област:
Јазик ,Брадавица
боја:
СРЕБРО,ЗЛАТО,ЦРНА

Најдобри понуди