Alzrc Амортизерите Гума 80 450 Про делови H12014 ALZRC 450 Делови Бесплатен Превозот со Следење на

Alzrc Амортизерите Гума 80 450 Про делови H12014 ALZRC 450 Делови Бесплатен Превозот со Следење на

DEN 287.52
 

Тековен
Количина на стоки


Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!
Alzrc Амортизерите Гума 80 450 Про делови H12014
Има толку многу за што да се избира.
Alzrc Амортизерите Гума Опис :
Компатибилен Т-РЕКС 450 SE V2/450 Pro/450 Спорт.
Alzrc Амортизерите Гума Пакување : Амортизерите гума(4x6.5x4millimeter) x 4 за Миење(5.5x8x0.4millimeter) x 4

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Бренд Име:
ALZRC
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
H12014

Најдобри понуди