Pirate Знаме Крст и очила черепот топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

Pirate Знаме Крст и очила черепот топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

DEN 374.40
 

Тековен
Количина на стоки


Тежина : 115g
Големина : 150 * 90cm
Дувачкиот Метал дупки и, исто така, се вратило опфатени
Предност : Прилагодите
Знамето може да се прилагоди на,ве Молиме слободно да ме контактирате за повеќе детали.
РУСКИ КЛИЕНТИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ПОСЕБНО ВНИМАНИЕ! Ве молиме бидете сигурни да се пополни целосно име и детали, се пополни во примачот поштенски код! Инаку, вашиот пакет може да бидат изгубени или вратија!
Ние ги доставуваме Кина пост Воздух mail,тоа е бесплатен превозот за мнозинството на земји,времето за испорака е околу 20-45 дена, и испорака ти мене најмногу Се должи на поштата, но ако сакате да се добие објект брз ly, ние може да го испратите преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,Fed Ex.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте satisified со нашите предмети и услуги.Негативни повратни информации не може да ги реши сите проблеми, тоа може да резултира во губење на двете од нас.
Внимание ве молам! Направи сигурни дека вашата адреса за е точно.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Благодарение~~
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната ОРИГИНАЛНА СОСТОЈБА, или ќе одбие да направи реконструкција. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. ве молиме не се враќаат или отворање наплата пред контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Царинската :
Ако тарифниот се случува,,купувачот е одговорен за царинење во својата земја.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател!
БЛАГОДАРАМ МНОГУ !.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Стил:
Летање
Јарболот Материјал:
Дрво
Употреба:
Спорт
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
AZ00635
Ткаенини:
Полиестер
is_customized:
Yes

Најдобри понуди