Нови 2018 Мода Обичните Жени Тело Кошули, Блузи Долг ракав V деколте Копчето office blusa feminina бела сина S M L XL SY0247

Нови 2018 Мода Обичните Жени Тело Кошули, Блузи Долг ракав V деколте Копчето office blusa feminina бела сина

DEN 749.00
DEN 1070.40
 

Тековен
Количина на стоки


За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.3937 инчи) [ 2-3cm неточноста е нормално ]
Ве молиме Проверете мерењето пред да нарачате , ви благодариме! @[email protected]
1. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ).
Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на вашата нарачка, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 10 дена од доставената датум. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Големина На Табелата :
Плочка Мерење Димензија ( Единица мерка : СМ)
Големина на Рамо Биста Ракав Должина Половината S 35 82 59 60+17(panty) 68 M 36 86 60 60 +17(panty) 72 L 37 90 61 61 +17(panty) 76 XL 38 94 62 62 +17(panty) 80
(1cm=0. Објектите што сте ги примиле во рок од 10 дена од доставената датум. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Барање :
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на дефект.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копче
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
SY0247
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
USUALYEAH
боја:
Бело, Сино
Материјал:
Памук+Полиестер
Должина:
Regular
Декорација:
Копче
Јака:
V Деколте
Должина На Ракав:
Долг Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SY0247
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди