150 компјутери труба вентил водичи за поправка на делови

150 компјутери труба вентил водичи за поправка на делови

DEN 1727.52
 

Тековен
Количина на стоки


Ние ќе ги искористиме кина Пост Воздух Парцела Услуга ( Тоа обично трае од 10 до 21 ден и да се dlivered од страна на вашиот локалните поштата!)
Некои земји може да биде само 10 до 20 дена да се доставуваат, како што се САД , велика БРИТАНИЈА, Австралија , Канада , Нов Зеланд, Шпанија и др. Ако не сте 100% да ги задоволи со нашите производи, можете да ги врати во рок од 14 дена за целосна наплата (Цена+Превозот на трошоците,превозот назад трошоци не се вклучуваат) или за размена. Дополнително, Ако сте платени од страна на e-проверете користење на Pay Pal, вашата цел не може да се процесот додека не се расчисти исплата преку Pay Pal.
Продавница бара до 2 работни дена за да ја процесира вашата нарачка. Ние ќе брод замена откако ќе се примени и обработени вратени item(s).
Затоа, Купувачот ве молиме да бидете трпеливи за вашиот пакети! Ви благодариме за вашето разбирање.
Кога ќе го добиете вашиот објектот , ве молиме оставете позитивни повратни информации , ние се потпираат на вас за наше добро име !
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ! СО СРЕЌА !. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да остави негативни повратни информации до нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за време на превозот!
PS : Одмор времето на превозот може да биде одложен понекогаш!!
Враќање
Нашата Продавница нуди на 14 дена (од купувачот примените) враќање и замена политика.
150 компјутери труба вентил водичи за поправка на делови
Превозот
Предмети ќе се испрати во рамките на 1 до 2 работни дена по уплатата примена. Ако барањето за враќање на парите, ние ќе ве известиме преку е-Маил на вашиот наплата откако ќе се примени и обработени вратени item(s).
Сепак, некои земји може да потрае малку подолго, како што се Франција, Италија, Бразил, Украина, Русија и др. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние би сакале можност да се поправи сите проблеми.
Повратни информации
Ние ви благодариме секој купувачите позитивни повратни информации и ние ќе ја напуштат повратни информации за вас, за наредби кои сте ги завршиле и се остави позитивни повратни информации до нас.

Други карактеристики

Број На Модел На:
труба делови
Бренд Име:
YUGE
Тон:
труба додатоци
Тело Материјал:
труба додатоци
Површината Материјал:
труба додатоци
Pisiton Материјал:
труба додатоци
is_customized:
Yes

Најдобри понуди