за Хаиер оригинални една машина фан AVC BATA0716R2H P002 12V 0.3 лаптоп фан

за Хаиер оригинални една машина фан AVC BATA0716R2H P002 12V 0.3 лаптоп фан

DEN 648.00
DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
AVC
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
BATA0716R2H P002
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Модел:
BATA0716R2H

Најдобри понуди