Сина Druzy Druzy Кристал Geode Кварцен Камен Pendant Neckace 15mm Drusy Камења Ѓердан

Сина Druzy Druzy Кристал Geode Кварцен Камен Pendant Neckace 15mm Drusy Камења Ѓердан

DEN 821.00
DEN 892.80
 

Тековен
Количина на стоки

Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени за испраќање надвор. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Сите слики биле направени во дневна светлина. За НАС :
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра повеќе од 10 години и имаат богато искуство за дизајн и монистра. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
cl0100
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Најдобри понуди