10Pcs сатен лента цвеќиња лак w/листови камен свадба за шиење appliques DIY B122

10Pcs сатен лента цвеќиња лак w/листови камен свадба за шиење appliques DIY B122

DEN 153.00
DEN 191.52
 

Тековен
Количина на стоки


100% Сосема Нов
Големина : 50mm*75mm прибл
средината цвет кол е 25mm прибл
Боја : беж,розова,виолетова,праска
КОЛИЧИНА : 10pcs

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Невестата Букет/Свадба Цвет
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
50mm*75mm прибл
is_customized:
Yes

Најдобри понуди