TOPSPORTS Поларизирана Мажите Велосипедизам очила за сонце со UV400 око заштитна Спортски Велосипед Велосипед жените Очила возење голф Eyewear PC леќи

TOPSPORTS Поларизирана Мажите Велосипедизам очила за сонце со UV400 око заштитна Спортски Велосипед Велосипед

DEN 787.00
DEN 1124.16
 

Тековен
Количина на стоки

Кул отворено спортски очила за сонце за мажи и жени ! Рамка Материјал : Поликарбонат Леќи материјал : PC Функција : UV400, УВА UVB, Поларизирана, големо Влијание, Анти-нула CE ФДУ ANSI потврда , гаранција за квалитет ! Цел ќе бидат испратени во 1-3 работни денови по comfirming вашата нарачка . Пакетот вклучува : очила за сонце + Случај + Торбичка + ткаенина за чистење

Други карактеристики

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирани Очила За Сонце Revo
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Унисекс
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
275
Бренд Име:
TOPSPORTS
рамка боја:
Повеќе
Леќа Ширина:
6.1 CM
Леќа Висина:
4.2 cm
леќи во боја:
Revo Слој Црвена, Revo Слој сина
Рамка Материјал:
Поликарбонат
За публиката:
Унисекс Очила За Сонце За Жени Мажи
Погоден за век :
Млада Дама Господа очила за сонце
Функција:
UV400, УВА UVB, Поларизирана, големо Влијание, Анти-нула
Стил :
Отворено Спорт Возење Велосипед Очила За Сонце
рамка боја:
Светла црна, црвена, Светло сина, бела
Сертификат:
ФДУ CE ANSI

Најдобри понуди