Хром Внатрешниот Ентериер Врата се Справи со Сад Покрие Намали За хонда ФИТ ЏЕЗ 2014 2015 година

Хром Внатрешниот Ентериер Врата се Справи со Сад Покрие Намали За хонда ФИТ ЏЕЗ 2014 2015 година

DEN 653.00
DEN 768.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. Се надевам дека ќе може да се разбере. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Авто скратува Т оп-home
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Сите производи се квалитетни проверени. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS
Вклучени : 4 парчиња, Лесно инсталирање, Превозот Политика 1. ( На врвот од страната )
. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. ( На врвот од страната ) За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Инаку, договорот е конечна. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-38 работни дена за пристигнување.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
За Хонда ФИТ џез
Специјални Функции:
Нерѓосувачки Челик
Име На Модел:
1
Објектот Тежина:
0kg
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
ABS
Бренд Име:
yimaautotrims

Најдобри понуди