STARPAD За Општа намена и високо-квалитетни отвори предната маска клуч отвори хауба рачка за Chery мотор трговија на големо,

STARPAD За Општа намена и високо-квалитетни отвори предната маска клуч отвори хауба рачка за Chery мотор трговија

DEN 648.00
DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки

По двете тебе и мене потврди проблеми. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Благодарам многу. Ви благодарам многу. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Уживајте во вашата шопинг. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Или испратете уште една нова една за да ви. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Други карактеристики

Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди