ТОПЛА 20pcs 1.6*16*6/(5*16)мм Чекан ДВОЕН ДИЈАМАНТ јазик barbell Нерѓосувачки Челик пирсинг јазик прстен бесплатен превозот

ТОПЛА 20pcs 1.6*16*6/(5*16)мм Чекан ДВОЕН ДИЈАМАНТ јазик barbell Нерѓосувачки Челик пирсинг јазик прстен бесплатен

DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


Detial
1.metials : хируршки нерѓосувачки челик
2.20 компјутери/многу ,
3.Тип : јазик прстен
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.одговараат : унисекс
7.стил : чекан ДВОЕН ДИЈАМАНТ
8.големина : 1.6*16*6/(5*16)мм
9.Место на Потекло : Кина (Копно)
10.испорака време : 7-15days
11.Голем за да може да се прифати
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Други карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
S-S-T-P-H-001
Телото Накит Тип:
Јазик Прстени
meterials:
хируршки нерѓосувачки челик
Тип:
јазик прстен, barbell,Чекан
Стил:
Чекан ДВОЕН ДИЈАМАНТ
Големина:
1.6*16*6/(5*16)мм
моден или парична казна:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes

Најдобри понуди