бесплатен превозот цвеќиња девојка маслото платно отпечатоци Белата ангел маслото на платно дома ѕид уметност декорација слика

бесплатен превозот цвеќиња девојка маслото платно отпечатоци Белата ангел маслото на платно дома ѕид уметност

DEN 327.00
DEN 545.28
 

Тековен
Количина на стоки

Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби, или ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса. ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност повеќе од 100 ДОЛАРИ. Ако вашата цел повеќе од 100 нашите ќе ви испрати на парцела од експрес испорака!
2.
Детали
1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Предмети ќе биде предаден за 3-7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен НАС(преку epacket). Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошите временски услови или царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет, но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 20 дена или повеќе . Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.
Бидејќи на мерење проблеми, постои големина грешка во рамките на прифатливо опсег .
на пример 36 X48inch, 40 X60inch, 48 X72inch ќе испрати express , испрати изразуваат различни во зависност од различните земји. Ви благодариме!
1.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го решат тоа. Должина е подолго од 24 инчи, на парцела е премногу долго, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail одби да го прифати, така се повеќе од 24 инчи. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка штета превозот, ова платно печатење на слика е без рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да обичај било големини за вас.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класичен
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
ОД-26127
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени

Најдобри понуди