47cc 49cc комплетен заптивка за 2-мозочен удар воздух за ладење на моторот од џеб велосипед

47cc 49cc комплетен заптивка за 2-мозочен удар воздух за ладење на моторот од џеб велосипед

DEN 191.52
 

Тековен
Количина на стоки

Комплетен Сет Заптивка
за 47cc/49cc 2 stoke воздух за ладење на моторот (џеб велосипед)

Други карактеристики

Објектот Тежина:
0.01kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Зафатнина (ml):
49CC
Објектот Дијаметар:
4.4cm
Објектот Висина:
0.1cm
Материјал Тип:
Хартија
Објектот Ширина:
8cm
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Тип На Објект:
Мотори

Најдобри понуди