X-Онлајн 101217 топла нови дама мода ранец девојка патна торба

X-Онлајн 101217 топла нови дама мода ранец девојка патна торба

DEN 571.20
 

Тековен
Количина на стоки

X-Онлајн 101217 топла нови дама мода ранец девојка патна торба

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Големина:
31*26*13cm

Најдобри понуди