QiAN SiMAi Оригинални Нови Гласно Говорник Ѕвончето Собранието Замена За Xiaomi 5.7 Забелешка мобилен телефон бело / Црна

QiAN SiMAi Оригинални Нови Гласно Говорник Ѕвончето Собранието Замена За Xiaomi 5.7 Забелешка мобилен телефон

DEN 172.32
 

Тековен
Количина на стоки

Prefect одговара за Xiaomi 5. 100% нови и високо quanity производи . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
2, Сите предмети биле тест пред брод . Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Други карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
ми забелешка
Компатибилен Бренд:
за Xiaomi
Тип:
Гласно Говорник Ѕвончето Собрание
ОДГОВАРА ЗА:
ми 5.7 Белешка телефонот
боја:
бело / црна

Најдобри понуди