Безжична келнер повик бел со 2 зглоб види пејџер и 10 услуга ѕвончето за клиентите употреба CE сертификација

Безжична келнер повик бел со 2 зглоб види пејџер и 10 услуга ѕвончето за клиентите употреба CE сертификација

DEN 9072.00
 

Тековен
Количина на стоки

1pc 650 можат да работат со 99pcs копчиња во макс, и може да се врати последните 10 повици. покаже currect време кога е на стенд-бај.
Безжична келнер повик бел со 2 зглоб види пејџер и 10 услуга ѕвончето за клиентите употреба CE сертификација
2 парчиња Види Зглоб Пејџер Приемник Y-650; може да се покаже времето и различен тип на услуга
10pcs Повик Копчето К-O1-White Red
Спецификација на Зглоб Види Пејџер Приемник Y-650
1.7 V (Li-ion батерија)
Работат на струјата :
Осетливост : 85d B
Фреквенција : 433.
4)Обезбедуваме опуштена атмосфера. Па тоа е многу лесно да се користи за да се подобри услуги и ефикасност. ќе се покаже на екранот, така што секој може лесно да се знае кој е повик. може да покаже различни тип на услуга
7.
3)Подобрување на клиентите благодарност за вашата услуга. 1-копче копче : ПОВИК
5.92 mhz
Се пренесува Моќност : ≤10m W
Се пренесува од Далечина : > 200m во отворен простор
Димензија : 60*60*22mm
Друга боја копчето за вашата изберете :
Воведувањето на Лентата за Безжична Келнер Повик Систем
Како да се работи :
Тоа вклучува предавателен уред и уредот што прима.92 mhz предавател копчиња, 2 часовници и 1 екранот, превозот free US$ 448. Батеријата е батерија
Технички параметри :
Работен напон : 3. Притиснете го копчето на испраќачот, примачот ќе прими безжичен сигнал и екранот (исто така може да биде со глас) кој е повик.00 /парче
Ресторан Табела Повик Систем со 22pcs 433. Боја : Бело-Црно, Бело-Црвено, Бело-Сино, Бело-Жолта; Бело-Зелена
Технички Параметар :
Работен напон : DC 12 V
Работат на струјата : ≤35m A
Фреквенција : 433.00 /set
Услуга за повик на бел пејџер систем к-300 зглоб види приемникот и на 20pcs табела ѕвончето копчето со едно-копче US$ 329.Екранот и Сигнал Подобрувач се управувани од страна на 100-240 V напојување,и други додатоци 3 AAA батерија управувана.00 /set
До 2015 најновите Ресторан Повикувајќи Систем со 25 безжична повик копчиња и 1 број екранот, превозот free US$ 414. Работиме со нашите примачот да се комбинира wireless повикувајќи систем
3.
2)Едноставен, но елегантен,вредност за пари.00 /парче
Безжична Редот Систем за кафе, продавница, ресторан за брза храна со 1 предавател и 20 увеселителен парк пејџери превозот free US$ 417.

Други карактеристики

Бренд Име:
Ycall
Број На Модел На:
Y-650+O1-WR
копчето боја:
Бело-Црвена
Фреквенција:
433.92 MHZ
Десктоп:
Yes
Опсег:
300-500M во отворен простор
сертификација:
CE
1-копче:
Повик
Копчето големина:
60*60*22mm
Име:
Безжична келнер повик бел
Примена:
Ресторан, кафе, чај куќа, Бар, кафуле, Паб, Спа
Види тип:
Батерија

Најдобри понуди