STARPAD За масло излегуваат во јавноста, за мини 49CC мали автомобили на четири тркала леа конвертира две cao carburetor со филтер за воздух собрание

STARPAD За масло излегуваат во јавноста, за мини 49CC мали автомобили на четири тркала леа конвертира две cao

DEN 2400.00
 

Тековен
Количина на стоки

Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Благодарам многу. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Или изборот ЕМС или другите. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Или испратете уште една нова една за да ви.

Други карактеристики

Најдобри понуди