Оригиналниот 5inch LCD екран со Допир A050FW02 за GPS бесплатен превозот

Оригиналниот 5inch LCD екран со Допир A050FW02 за GPS бесплатен превозот

DEN 758.00
DEN 960.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
htytech
Број На Модел На:
A050FW02
Големина На Екранот:

Најдобри понуди