CC60C Цврст меч Крокодил Алигатор Клипови со ПВЦ изолатор 10A Тековната 4mm Приклучок connction

CC60C Цврст меч Крокодил Алигатор Клипови со ПВЦ изолатор 10A Тековната 4mm Приклучок connction

DEN 959.52
 

Тековен
Количина на стоки


Ќе добиете 10pcs Црвено - 10pcs Црна, освен ако не ни порака и да го одредите боја , avaiable боја Црвено - Црно - Жолто - Зелено - Сина
Материјал :
1. Изолатор : ПВЦ
2. Тело : Цврст меч
3. Конекција : Лемење или 4mm Банана unshrouded приклучок
4.Вилицата отвори : 7.9 мм , Должина=50mm
5.Номинална напон/тековни : 30 Vac - 60 Vdc / 10 A Max

Други карактеристики

Материјал:
Цврст Меч
боја:
црна, црвена
is_customized:
Yes
Должина:
50mm
Изолатор:
ПВЦ
Број На Модел На:
CC60C
врска:
Лемење На Конекција

Најдобри понуди