20X29MM 15PCS Антички Бронза Медицински Симбол Mercurial Кадар Со Крилести Змии Шарм Привезоци,DIY Додаток Изработка на Накит

20X29MM 15PCS Антички Бронза Медицински Симбол Mercurial Кадар Со Крилести Змии Шарм Привезоци,DIY Додаток

DEN 418.00
DEN 475.20
 

Тековен
Количина на стоки

00 /многу
20 парчиња / многу
Нови Пристигне Chirstmas Накит ! 10 Пара Силна Златна Боја Магнетен Накит Затворач Убаво За Ѓердан Хривнија 5x18mm Топла Продажба US$ 29.99 /многу
10 парчиња / многу
Нови Пристигне Chirstmas Накит ! Домот 10 Поставува Бела Галвански да се Префрлате Накит Clasps 13mm Убаво За Ѓердан Хривнија Накит Затворач US$ 29.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени.00 /многу
5 парчиња / многу
Нови Пристигне Chirstmas Накит ! Домот Злато Позлатен Круг Clasps 8мм Убаво За Ѓердан Хривнија Накит Затворач Топла Продажба Слободни Брод US$ 19.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис.00 /многу
5 парчиња / многу
Нови Пристигне Chirstmas Накит ! 10 PCS Злато Позлатен Круг Монистра Бел Кристал Кристал 6 MM Убаво За Ѓердан Хривнија Топла Продажба US$ 29.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТ
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.00 /многу
10 парчиња / многу
Нови Пристигне Chirstmas Накит ! Домот 5 Sets Бакар Кристал Магнетен Накит Круг Затворач 10мм Магнет за Ѓердан Хривнија Тока US$ 19. Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.00 /многу
10 парчиња / многу
Нови Пристигне Chirstmas Накит ! Домот 10 Поставува Злато Галвански да се Префрлате Накит Clasps 13mm Убаво За Ѓердан Хривнија Накит Затворач US$ 29. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот.00 /многу
5 парчиња / многу
Нови Пристигне Chirstmas Накит ! Домот Злато Позлатен Stardust Круг Clasps 10мм Убаво За Ѓердан Хривнија Накит Затворач Топла Продажба US$ 25.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Должина:
2.9cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
20g
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
2cm
Производ Карактеристики:
matal
Број На Модел На:
Z1-A234
боја:
бронза
Големина:
20x29mm
Тежина:
20G
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди