Висок квалитет 50pcs/многу 35v 680uf 10*20mm 680uf 35v Висок квалитет на Алуминиум electrolytic кондензатори IC ...

Висок квалитет 50pcs/многу 35v 680uf 10*20mm 680uf 35v Висок квалитет на Алуминиум electrolytic кондензатори

DEN 275.00
DEN 343.68
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Температурата На Работа:
.
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
35v 680uf
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Номинална Напон:
.
Пакет Тип:
.
Примена:
.

Најдобри понуди