Кристал Кученце Куче, Мачка Јаки Bling Јака за Мали Средни Раси 3 Реда Кутре Вратот Рака XS S M L Слободни&Drop превозот

Кристал Кученце Куче, Мачка Јаки Bling Јака за Мали Средни Раси 3 Реда Кутре Вратот Рака XS S M L Слободни&Drop

DEN 143.52
 

Тековен
Количина на стоки


Кристал Кученце Куче, Мачка Јаки Bling Јака за Мали Средни Раси 3 Реда Кутре Вратот Рака XS S M L Слободни&Drop превозот
Прилагодливи СТП кожа вратот и јаката
Погоден за puppies, мачки и други мали домашни миленици
Половината појас дизајн со метални тока и мулти-дупка
Лесно да се земе и удобен за носење
Акцентирани со rhinestones
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
4 Боја за вас се избере : црвена,роза,розова,црна ,сина
Материјал : Кожа
Оваа Bandana е прекрасен Моден додаток за вашето домашно милениче.
Големина : XS S M L Големина XS : Ширина 1.5 cm; Вратот Прилагодливи 20-26cm,вкупната должина : 30cm Големина S : Ширина 1.5 cm; Вратот Прилагодливи 27-33cm,toatl должина : 37cm Големина M : Ширина 2.0 cm; Вратот Прилагодливи 29-38cm,вкупната должина : 42cm Големина L : Ширина од 2,5 cm; Вратот Прилагодливи 36-46cm,вкупната должина : 51cm
Пакет Речеме : 1pc мачка ѓердан Сите на нашите производи се од големо .
Топла Продажба На Пет Јака
12pcs/многу 1.0*42cm Најлон Мало Куче Јака со Бел
Прилагодливи Силна Куче, Мачка Милениче Автомобил Сигурносен Појас
Bling Кристал Куче Јаки S/M/L/XL
plaid куче јака со rhinestones коска
16 Бои 2 парчиња Миленичиња Куче Лак Вратоврска Bowknot
9 Бои 5pcs СТП Кожа Скок Начичкана Пет јака
Голем Дијамант Миленичиња Куче Јака Кристал
Дијамант Сомот Миленичиња Куче Јаки MOQ 5pcs
5pcs/многу Куче Јаки со Rhinestones Шарм
10pcs/многу Прилагодливи Куче Миленичиња Куче Bandana
5 Големини Мрежа Домашно Милениче Се Подигнат Polka Точка Куче Облека
Зачинети Начичкана СТП Кожа Куче, Мачка Кутре Јаки
9.5-19" Прилагодливи СТП Кожа КОСКА Миленичиња Куче Јаки
Прилагодливи Безбедноста На Домашно Милениче Куче Сигурносен Појас За Во Автомобил
8 Бои Воздух Мрежа Најлон Домашно Милениче Се Подигнат Куче Облека
2 парчиња/многу Куче Јака Милениче Триаголен Завој

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Бренд Име:
мис куќи
Тип:
Јаки
Функција:
Jeweled
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
кожа
is_customized:
Yes
Употреба:
мачка ѓердан,куче јака
Применливи Раса Куче:
Универзална
Спецификација:
XS S M L
Тип:
куче јака

Најдобри понуди