м5 knurled орев , 100pcs GB806 рака ги заостри орев , din466 -Б knurled ореви платформа сврзувачки елементи

м5 knurled орев , 100pcs GB806 рака ги заостри орев , din466 -Б knurled ореви платформа сврзувачки елементи

DEN 341.00
DEN 379.20
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
DX-Пазар
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
м3-m10
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
круг ореви
боја:
цинк бело
Gread:
4.8
Големина:
m5
dk-големина:
16mm
дс-големина:
10мм
м-големина:
10мм

Најдобри понуди