Новиот Бренд Синџир Siam Срцето Хривнија Топла Продажба Loom Тенка Црвена Нишка String Јаже Накит Кристали од Сваровски хривнија #113504

Новиот Бренд Синџир Siam Срцето Хривнија Топла Продажба Loom Тенка Црвена Нишка String Јаже Накит Кристали

DEN 243.84
 

Тековен
Количина на стоки


Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ
Нараквици & Алки Топла Продажба Loom Бенд Фунта Накит Нов Бренд Синџир Siam Срцето Хривнија За Жени Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® плоча : родиум позлатен големина : 1.0 CM тежина : 2.6 g

Други карактеристики

Должина:
16CM
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Бренд Име:
ANKA
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
113504
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Hummer
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Компатибилност:
N/A
Функција:
N/A
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Должина:
16+4CM

Најдобри понуди