Светецот Свети Бенедикт Nursia Патрон Медал Крстот Верски Pendant Ѓердани 25x21mm 20PCS Антички Сребрен 24 инчи Синџири N1648

Светецот Свети Бенедикт Nursia Патрон Медал Крстот Верски Pendant Ѓердани 25x21mm 20PCS Антички Сребрен 24

DEN 696.00
DEN 1055.52
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : цинк легура(без олово)
1inch=25.4 mm 1mm=0.0393 инчен
25x21mm дебелина : 2mm Синџир 60см Боја : како на сликата
Количина : 20 компјутери
88760861461

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
N1648
Компатибилност:
ios
Обликотшема:
Срцето
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди