5/8 Металик Еластична Лента Метален Пати во Текот Еластична Webbing Водат Сјајот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ за DIY Headwear 100Y Мешани 10Colors

5/8 Металик Еластична Лента Метален Пати во Текот Еластична Webbing Водат Сјајот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ за DIY

DEN 1152.00
DEN 1440.00
 

Тековен
Количина на стоки

00 /многу
дворови / многу
Висок Квалитет 3/4inch Набори Работ Еластична Чипка Лента за DIY Еластична Бенд Headband Headwear Хривнија Wristband13 Colors Достапни US$ 600.00 /многу
дворови / многу
5/8inch Сјајот Еластична Лента 150 Yard/Боја Пати во Текот Еластична Webbing за DIY Коса Бенд Бесплатен Превозот од DHL US$ 1350.00 /многу
дворови / многу
Добра Еластичност Чипка Еластична Трим Најдобри DIY Додатоци за Headbands и Косата Врски Многу Големината на Располагање бесплатен превозот САД$ 76.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Новина
Пол:
Унисекс
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
MHT1504161
Употреба:
DIY на Коса и вратоврска, Headband, Нараквица, Wristband, конска опашка Носителот
Ширина:
5/8 inch
is_customized:
Yes

Најдобри понуди